2012. október 27., szombat

A legrosszabbnál is rosszabb nap...

Ma megjött Shakira. Ami ugye tök jó  Csak valami őrületes peches napjaim vannak... Tegnap nem az a postás volt, akik már rutinosak  és tudják hogy VAN csöngőnk ( nem értem, miért nem látják, csak azért, mert a kapu jobb oldalán van??) Na a tegnapi nem tudta... És a mai sem . Előbbit hallottam dörömbölni, mert viszonylagos csendben horgoltam, ma viszont  (miért is ne ma??) a mosogató úgy gondolta, nem nyeli el a vizet, és dőlt a lé mindenhova. Én meg ugye, miközben azzal kínlódtam,  nem  hallottam hogy döngetik a kaput, mert a csöngőre nem feküdt rá Isten eme báránya.... Ahogy kivittem a fölmosót, már messziről láttam a kis fehér papírt... Na mindegy, ma munkanap van, hatig nyitva a posta! Háromnegyed ötkor elindultam. Erre Ismi macskája nem kirohant az utcára mellettem?? Három szomszédon át hajtottam, mire végre megállt... Na indulja a postára. Szerintetek mi történt?? Öt óra után öt perccel értem a ma ötkor záró postára. Őszintén, bőgni tudnék! Mert így hétfőn leszek kénytelen bemenni érte , és mi holnap rokon látogatni utaztunk volna. Kíváncsi vagyok, hogy a nagy univerzumnak mi a frász terve van, hogy egy napot átírt az életemből?? :(((
 Na most azért is megyek, és csinálok egy pár képet, mert itthon van a friss házaspár a nászútról!

2012. október 26., péntek

Chic Barbie érkezett!

a guggliba beírva az évszámot, egyből meglett a képkereső lapon, kicsoda ő 
 Már jó ideje szemezgettem ezzel a csajszival, de egészen addig nem licitáltam rá, míg a nagylányom életében olyan esemény nem következett be, hogy megpróbáltam kompenzálni, ész nélkül, pénztárcát nem kímélve (lásd Monster High baba). Szóval megtetszett neki Ő.  Én meg úgy gondoltam, jöjjön :)
Barátnők :)

Lea gyorsan pártfogásába vette

 Ma érkezett, nagy örömünkre. Egyből barátnőre is talált Lea személyében, akivel csoport fotóztak . A képek sajna eltűntek a fotómasinámról, nem tudom, mi történt vele :( Épp ezért sajna a közeliek sem lettek valami élesek... Na mindegy, tovább:  A testmagassága durván 28 cm, ha azt vesszük alapul, hogy Lea 30. 2 centivel biztos alacsonyabb, viszont a ruhát  amiben jött, Lea is fel tudta venni. A teste az a régóta kedvenc típusom, nekem ez  jobban tetszik, mint a szokványos , a bugyirész miatt. Ez szerintem sokkal eredetibb. A lábujjai ki vannak festve( brühühühü, azok a fotók is eltűntek  , Amint szerzek egy kölcsön gépet, újra lefotózom, és közzé teszem. A talpa szintén kisebb mint Leának. A fülbevalója nagy tetszést aratott, ahogy maga a leányzó is.

2012. október 24., szerda

jövőbeli lakóink




 A következő képeken azokat a babákat láthatjátok, akik ebben az évben fognak csatlakozni a csapatunkhoz. Az új  Barbie tesók mindenféleképp jönnek, még ha nem is azok a szettek, amik most a fotókon vannak. A Flavas lelkesedésem most olyan méreteket ölt, mint a lányom M.H. rajongása, és nem értem, hogy nem volt ennek a babának annak idején közönsége?
Amerikából jönne hozzánk...




Ahogy ő is. Olyan szép arca van!!


ő ha minden jól megy, jövő hónapban költözik
Barbie tesók 


Ez a baba Isminek tetszett meg,  az arca miatt . Tényleg nem egy szokvány karakter Barbie :)

2012. október 21., vasárnap

HAPPY D. - de még milyen Happy!!!!!




Napok óta osztok és szorzok, de sehogy nem jött ki a dolog. Mostanában túl rövid idő alatt vertem el túl sok pénzt( egy temetés kiüti a családi kasszát)  , viszont már lemaradtam egy flavas fiúról azért, mert totojáztam. 3 hosszú nap után ráírtam az eladóra, és megkérdeztem, tudna -e várni, amíg jövő hónap elején helyre áll az anyagi helyzetem. Ma reggel írt, így örömmel újságolhatom, hogy november 8-9 -én megérkezik hozzánk a flavas Happy D - nevű babája, Ő:










ez egy eredeti kép

a jobb oldali a miénk, ha nem lenne esetleg egyértelmű :)


Ezek után senki sem csodálkozik szerintem, hogy ma nekem boldog napom van. És még a nap is kisütött! ;)



















2012. október 19., péntek

California Girl Barbie és Kiyoni-ék kislánya

Lea és Barbie találkoznak
 Adriennek köszönhetjük legújabb lakóinkat, egy California Girl Barbie, és vele érkezett Lora, Kiyoni és Tre kislánya. Ő volt a bébiszitter, amíg a szülők tisztáztak egy-két hatalmas félreértést....
Szia barátnőm!

Egy kis beszélgetés;  mindketten nemrég esküvőn voltak, így ez nagyon jó alaptéma volt.
 Lora az asztalra is felülhetett, és izgatottan várta hogy az anyukája a meglepetéssel vissza térjen

A nagy találkozás... Kérdések és válaszok....
"- Apád átadott egy levelet, amiben szakítasz!"
"-Mi?? Te írtál nekem egy levelet, hogy lemondod az esküvőt, hogy Európába jöhess!!!Én meg ott maradtam, még azt se tudtam elmondni, hogy gyerekünk lesz!"
 "-Gyerekünk?? Hol van most? Láthatom?"
"-Mindjárt szólok nekik..
 "-Tudja, hogy én vagyok a papája? Kisfiú, vagy kislány? Hasonlít rám? MI a neve?"
" -Ez túl sok kérdés! Várj!
 "Itt is vannak"
 Barbie és Lora megérkeznek.
".Kicsim, azt mondtam, van egy meglepetésem.... "
 "-Ő itt az apukád"
"Szia picur!  Ide jössz egy kicsit?"
"szia! Tényleg te vagy a papám? "
"Igen, én. A nevem.... Tre .."
"Az enyém Lora "







Folyt . Köv

2012. október 18., csütörtök

Shakira, Shakiiiiiraaaaaaaaaaaa!!

Épp nagyban püfölöm az élménybeszámolómat, mikor a címzettől befut egy üzenet: 600(!!!) forintért van az aukciós oldalon egy Shakira baba. Azonnal félbe hagytam mindent, és már ütöttem is le a babát. Ez ám a vásár! Szerencsére előfordul még, hogy van, aki nem tudja, milyen kincs van a birtokában, és fillérekért eltékozolja. Ez a baba szerencsétlenebb állapotban 1300-ért beszerezhető, és aki a tippet adta, ő ennek a sokszorosáért vette meg...
 Adrienn, köszönjük!!!

2012. október 17., szerda

Készülnek a képek :)


Íme az első pár esküvői fotó! A nászútról hamarosan hazajönnek a fiatalok, és akkor  össze ül a családi kupaktanács :)