Ma megjött Shakira. Ami ugye tök jó Csak valami őrületes peches napjaim vannak... Tegnap nem az a postás volt, akik már rutinosak és tudják hogy VAN csöngőnk ( nem értem, miért nem látják, csak azért, mert a kapu jobb oldalán van??) Na a tegnapi nem tudta... És a mai sem . Előbbit hallottam dörömbölni, mert viszonylagos csendben horgoltam, ma viszont (miért is ne ma??) a mosogató úgy gondolta, nem nyeli el a vizet, és dőlt a lé mindenhova. Én meg ugye, miközben azzal kínlódtam, nem hallottam hogy döngetik a kaput, mert a csöngőre nem feküdt rá Isten eme báránya.... Ahogy kivittem a fölmosót, már messziről láttam a kis fehér papírt... Na mindegy, ma munkanap van, hatig nyitva a posta! Háromnegyed ötkor elindultam. Erre Ismi macskája nem kirohant az utcára mellettem?? Három szomszédon át hajtottam, mire végre megállt... Na indulja a postára. Szerintetek mi történt?? Öt óra után öt perccel értem a ma ötkor záró postára. Őszintén, bőgni tudnék! Mert így hétfőn leszek kénytelen bemenni érte , és mi holnap rokon látogatni utaztunk volna. Kíváncsi vagyok, hogy a nagy univerzumnak mi a frász terve van, hogy egy napot átírt az életemből?? :(((
Na most azért is megyek, és csinálok egy pár képet, mert itthon van a friss házaspár a nászútról!
2012. október 27., szombat
2012. október 26., péntek
Chic Barbie érkezett!
![]() |
| a guggliba beírva az évszámot, egyből meglett a képkereső lapon, kicsoda ő |
![]() |
| Barátnők :) |
![]() |
| Lea gyorsan pártfogásába vette |
Ma érkezett, nagy örömünkre. Egyből barátnőre is talált Lea személyében, akivel csoport fotóztak . A képek sajna eltűntek a fotómasinámról, nem tudom, mi történt vele :( Épp ezért sajna a közeliek sem lettek valami élesek... Na mindegy, tovább: A testmagassága durván 28 cm, ha azt vesszük alapul, hogy Lea 30. 2 centivel biztos alacsonyabb, viszont a ruhát amiben jött, Lea is fel tudta venni. A teste az a régóta kedvenc típusom, nekem ez jobban tetszik, mint a szokványos , a bugyirész miatt. Ez szerintem sokkal eredetibb. A lábujjai ki vannak festve( brühühühü, azok a fotók is eltűntek , Amint szerzek egy kölcsön gépet, újra lefotózom, és közzé teszem. A talpa szintén kisebb mint Leának. A fülbevalója nagy tetszést aratott, ahogy maga a leányzó is.
2012. október 24., szerda
jövőbeli lakóink
A következő képeken azokat a babákat láthatjátok, akik ebben az évben fognak csatlakozni a csapatunkhoz. Az új Barbie tesók mindenféleképp jönnek, még ha nem is azok a szettek, amik most a fotókon vannak. A Flavas lelkesedésem most olyan méreteket ölt, mint a lányom M.H. rajongása, és nem értem, hogy nem volt ennek a babának annak idején közönsége?
![]() |
| Amerikából jönne hozzánk... |
![]() |
| Ahogy ő is. Olyan szép arca van!! |
Ez a baba Isminek tetszett meg, az arca miatt . Tényleg nem egy szokvány karakter Barbie :)
2012. október 21., vasárnap
HAPPY D. - de még milyen Happy!!!!!
![]() a jobb oldali a miénk, ha nem lenne esetleg egyértelmű :) Ezek után senki sem csodálkozik szerintem, hogy ma nekem boldog napom van. És még a nap is kisütött! ;) |
2012. október 19., péntek
California Girl Barbie és Kiyoni-ék kislánya
| Lea és Barbie találkoznak |
| Szia barátnőm! |
Egy kis beszélgetés; mindketten nemrég esküvőn voltak, így ez nagyon jó alaptéma volt.
Lora az asztalra is felülhetett, és izgatottan várta hogy az anyukája a meglepetéssel vissza térjen
A nagy találkozás... Kérdések és válaszok....
"- Apád átadott egy levelet, amiben szakítasz!"
"-Mi?? Te írtál nekem egy levelet, hogy lemondod az esküvőt, hogy Európába jöhess!!!Én meg ott maradtam, még azt se tudtam elmondni, hogy gyerekünk lesz!"
"-Gyerekünk?? Hol van most? Láthatom?"
"-Mindjárt szólok nekik..
"-Tudja, hogy én vagyok a papája? Kisfiú, vagy kislány? Hasonlít rám? MI a neve?"
" -Ez túl sok kérdés! Várj!
"Itt is vannak"
Barbie és Lora megérkeznek.
".Kicsim, azt mondtam, van egy meglepetésem.... "
"-Ő itt az apukád"
"Szia picur! Ide jössz egy kicsit?"
"szia! Tényleg te vagy a papám? "
"Igen, én. A nevem.... Tre .."
"Az enyém Lora "
Folyt . Köv
2012. október 18., csütörtök
Shakira, Shakiiiiiraaaaaaaaaaaa!!
Épp nagyban püfölöm az élménybeszámolómat, mikor a címzettől befut egy üzenet: 600(!!!) forintért van az aukciós oldalon egy Shakira baba. Azonnal félbe hagytam mindent, és már ütöttem is le a babát. Ez ám a vásár! Szerencsére előfordul még, hogy van, aki nem tudja, milyen kincs van a birtokában, és fillérekért eltékozolja. Ez a baba szerencsétlenebb állapotban 1300-ért beszerezhető, és aki a tippet adta, ő ennek a sokszorosáért vette meg...
Adrienn, köszönjük!!!
Adrienn, köszönjük!!!
2012. október 17., szerda
Készülnek a képek :)
Íme az első pár esküvői fotó! A nászútról hamarosan hazajönnek a fiatalok, és akkor össze ül a családi kupaktanács :)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)



















